CODE SCIENTIFIC - DANIŞMANLIK HİZMETİ

Tecrübelerimizle yolunuzu aydınlatıyoruz.

DANIŞMANLIK HİZMETİ

20 yıla yakın bir süredir web tasarımı, web yazılımı, servis uygulamaları, SOAP uygulamaları, RESTful uygulamaları, SAAS uygulamaları ve proje yönetimi konusunda hizmet veriyoruz. Bu birikim şirketimize kurucularımız tarafından kazandırılmıştır. Bu kapsamda şirketimiz hemen hemen birçok sektörde bilgi sahibi olmuş, know-how elde etmiş ve bunları aktif işlerinde kullanmıştır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlerken ya da tespit ederken, işin ölçeğine bakmadan hedeflerine en uygun doğru yönlendirmeleri bu birikimlerimizle yapmaktayız. Bu sayede harcanacak bütçe ve eforlar, tecrübe kazanmak için değil, daha efektif olarak ileri yönlü olarak kullanılmaktadır. Tavsiye yöntemiyle oluşturulmuş olan portföyümüzün bizi tercih etme nedenlerinden biri de bu olduğu görülmektedir.

Danışmanlık hizmetimizi genel olarak kendi alanımızla ilgili girişimlerinizde sunmaktayız. Konusu yazılım ve yan faktörlerle ilgili ihtiyaçlarınızı en ekonomik ve en sağlam şekilde nasıl giderebileceğiniz konusunda sizi bilgilendirebilir ve yönlendirebiliriz. Bunun yanı sıra ekibinizi ya da projelerinizi yönetebilir, ihtiyaçların planlanması konusunda aktif rol alabiliriz.

Hangi Konularda Danışmanlık Hizmeti Veriyoruz?

  • Yazılım projelerinin fikir çalışmaları, planlamaları ve yönetimi,
  • Yazılım ihtiyaçları, geliştirme ihtiyaçları, operasyon planlamaları,
  • Amaca yönelik ekip planlaması, tedariki ve yönetimi,
  • Kullanılacak teknoloji planlaması ve AR-GE çalışmaları,
  • Veri mimarlığı ve yönetimi,
  • Yazılım, tasarım ve ajans gibi firmaların planlanması, yönetimi, piyasa bilgisi,
  • ERP ve SAAS ihtiyaçların belirlenmesi, planlanması ve hayata geçirilmesi,
  • İş kurallarının, yazılım çözümlerini destekleyecek şekilde planlanması ve uygulanması

Yukarıdaki alanlar, özet olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetler kapsamında oluşturulmuştur. Bu konulara yakın ya da ilişkili diğer konularda da tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.