• Hakkımızda
  Code Scientific, 20 yıla yakın bir sektör bilgisiyle faaliyet göstermektedir.

  Firmamız, önceliği yazılım konularına veren bir yaklaşımı olmasına karşın, portföylerine yazılım, tasarım, danışmanlık, proje ortaklığı ve bağlantılı konularda hizmet vermektedir.

  Uzmanlığımız olan yazılım alanında, bir interaktif uygulama için gereken tüm donanıma sahibiz.

  Bu bağlamda Servis yapıları, web yazılımları, masaüstü yazılımları, API uygulamaları, uygulamalar arası entegrasyon araçları, veri çeken ve/veya oluşturan bot/robot uygulamaları ve benzeri konularda tüm ihtiyaçlara uzman çözümler üretmekte ve hayata geçirmektedir.

  Code Scientific, Back-End işlerinde C# .NET Core alt yapısını kullanmaktadır. Fakat özel durumlar karşısında JAVA, Python ve NodeJS yapılarını da profesyonel düzeyde kullanarak hizmet üretebilmektedir. Bu durum neticesinde platform bağımsız (cross platform) ürün ve hizmetler üreterek, daha esnek bütçe planlalamalarına destek olmaktadır.

  Front-End işlerinde ise ASP.NET Core MVC, ExpressJS, KnockoutJS, AngularJS, jQuery, AJAX ve sahip olduğu ileri seviye Javascript bilgisiyle tüm ihtiyaçlara çözüm üretmektedir.

  Son olarak, firmamız tüm yazılımlarında mimariye büyük önem vermesine rağmen, kısa sürede hayata geçebilecek planlamalar yapabilirken, takım çalışmasına ve katmanlı mimari sayesinde kontrolü zor olmayan kaynak kodlar üretmektedir. Bu sayede üretilen uygulamalar, her zaman geliştirilebilir durumda ve modern yapıda olmaktadır.
  Misyonumuz
  Misyonumuz
  Yaptığımız işlerimizi önemsiyor ve portföyümüzün ne istediğinden çok nereye gelmek istediğine odaklanıyoruz. Bu sayede sadece en hızlı değil, hem hızlı hem de kalıcı çözümler üretiyoruz.

  Portföy ihtiyaçlarına çözüm üretmek için planlama yaparken asla bugünü değil, geleceği hedef alıyoruz. Misyonumuz "kazan-kazan" üzerine oturtulmuştur. Müşterilerimizin kazançlarını arttırmalarıyla yada ihtiyaçlarını daha geniş kapsamda gidermeleriyle, ek çözümlerle ek kaynaklar üretiyoruz. Bu nedenle müşterimizin bir sonraki hamlelerini şimdiden tahmin ederek, hazırladığımız çözümleri her daim geliştirilebilir bir teknikle üretiyoruz.
  Vizyonumuz
  Vizyonumuz
  Yazılım konusunda derin bilgi birikimine sahip olan Code Scientific, yazılım firmalarına hizmet vermeyi amaçlayan ve bunu bir "yazılım departmanı" yaklaşımıyla yapmayı hedefleyen bir firmadır. Böylece daha bütünleşik bir ilişki sağlama olanağına sahip olacaktır.
  Hakkımızda